Çocuk Kitapları

Elmer ve Büyük Kuş David McKee Mikado Yayınları Pdf indir

Elmer ve Büyük Kuş David McKee Mikado Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Elmer ve Büyük Kuş David McKee Mikado Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mikado Yayınları aracılığıyla çıkarılan Elmer ve Büyük Kuş David McKee Mikado Yayınları Kitabı 32 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Elmer ve Büyük Kuş David McKee Mikado Yayınları kitabı 24.00×27.50 cm‘dir. Mart 2020 nolu ISBN numarasına sahip Elmer ve Büyük Kuş David McKee Mikado Yayınları kitabının yazarı David McKeeElmer ve Büyük Kuş David McKee Mikado Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Elmer ve Büyük Kuş David McKee Mikado Yayınları Kitabı Pdf indir

Birlik ve birlikteliğin önemini anlatan muhteşem bir öykü!

Bugün ormanda bir enteresanlık vardı! Wilbur, dostlarını eğlendirmek için taklit yaptığında ormandaki tüm kuşlar da onu keyifle izlerdi, fakat o gün ormanda hiç kuş yoktu. Bu enteresanlığı fark eden Elmer, onları aramaya çıktı ve bulduğunda aslında kuşların mağarada kavgacı büyük kuştan saklandıklarını öğrendi. Büyük kuş çok kaba ve kavgacıydı, kuşları bi hayli korkutmuştu. Bütün hayvanlar Elmer’ın öncülüğünde kavgacı kuşa dersini vereceklerdi. Nasıl mı? Tabii ki birlik ve birliktelikle!

Kitapları 40 dilde 5 milyonun üzerinde basılan rengârenk fil Elmer, bu macerasında birlik ve birlikteliğin gücünü, zorluklarla başa çıkarken arkadaşlığın önemini vurguluyor.

 

Related Articles

Back to top button