Çocuk Kitapları

Eğlenceli Matematik 5. Kitap Garda Turner 1001 Çiçek Kitaplar Pdf indir

Eğlenceli Matematik 5. Kitap Garda Turner 1001 Çiçek Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Eğlenceli Matematik 5. Kitap Garda Turner 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. 1001 Çiçek Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Eğlenceli Matematik 5. Kitap Garda Turner 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı 48 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Eğlenceli Matematik 5. Kitap Garda Turner 1001 Çiçek Kitaplar kitabı 20.00×27.00 cm‘dir. Mayıs 2015 nolu ISBN numarasına sahip Eğlenceli Matematik 5. Kitap Garda Turner 1001 Çiçek Kitaplar kitabının yazarı Garda TurnerEğlenceli Matematik 5. Kitap Garda Turner 1001 Çiçek Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Eğlenceli Matematik 5. Kitap Garda Turner 1001 Çiçek Kitaplar Kitabı Pdf indir

Kitap Matematik artık çok daha keyifli…

Uzman öğretmenlerin danışmanlığında Milli Eğitim matematik ders müfredat programına uygun biçimde tasarlandı. İçeriği, çocukların bağımsız öğrenme becerilerini artırarak okuldaki başarılarının bunun yanında zihinsel gelişmelerine de katkıda bulunacak metotlarla oluşturuldu.

Eğlenceli Matematik, çocuklara matematiği sevdirecek öğrenme teknikleri kullanılarak hazırlanan konu anlatımları ve çok sayıda alıştırma içerir. Çocukların matematiksel becerilerinin ve kavrayışlarının gelişmesini sağlayacak metotlarla ve matematiğe ilgilerini artıracak bir yaklaşımla hazırlanmıştır. Matematiği öğrenebileceği hususunda çocuğun kendine güvenmesini sağlamak dizideki kitapların en mühim hedeflerinden biri olmuştur.

Çocukların ilgisini çekecek biçimde renkli, resimli içeriği ve kaliteli baskısıyla matematik derslerini çok daha keyifli ve verimli hale getiriyor. Konu anlatımları, çocukların uzun ve soyut anlatımlarla matematikten soğumamaları için basit bir şekilde anlayabilecekleri biçimde kısa ve basit yapıdadır. Ayrıca kitaplarda, öğrenilen bilgilerin pekişmesini sağlamak maksadıyla bolca alıştırmaya yer verilmiştir.

Eğlenceli Matematik kitapları ile çocuklar matematiği eğlenerek öğrenecek ve öğrendikçe daha çok sevecekler. Eğlenceli alıştırmalar, çocukların konuları kolay öğrenmesini ve öğrenilenlerin kalıcı olmasını sağlayacak.

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button