Çocuk Kitapları

Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları Pdf indir

Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eğlenceli Bilgi Yayınları aracılığıyla çıkarılan Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları Kitabı 176 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları kitabı 15.00×19.00 cm‘dir. Ağustos 2021 nolu ISBN numarasına sahip Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları kitabının yazarı Metin ÖzdamarlarEğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları Kitabı Pdf indir

Güzel Ülkem Türkiye serisi dördüncü kitabıyla devam ediyor.
Bu sefer Eyfel Kulesinden daha eğri bir minareye sahip Harput Ulu Camisini, ülkemizin en uzun köprüsünü, bozkırın ortasındaki güzellik; Eskişehiri, doğanın kalbinin attığı Munzuru, çiçeklerin başkenti Ispartayı, mühendislik harikası Varda Köprüsünü, Ağrı Dağı Millî Parkını, dünyanın en büyük ikinci kanyonu Ulubeyi ve daha bir çok doğal varlığı ve tarihî eseri ziyaret edeceğiz.
Ayrıca bu gezilerimizde siz değerli okurlarımıza, doğada yapılabilecek çok güzel etkinlikler önereceğiz.
Gezilerimizin sonunda çevre okuryazarı bulunacağız, doğa ve ülke sevgimizi; kültürel mirasımıza karşı hassaslığımızı daha da artıracağız.
O zaman ne duruyoruz? Haydi başlayalım! Ülkemizi gezmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Etiketler: Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları Pdf oku , Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları Pdf kitap indir, Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları pdf oku ücretsiz, Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları kitap indir ücretsiz, Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları pdf indir yandex, Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları pdf oku özet, Eğlenceli Gezi Güzel Ülkem Türkiye 4 Metin Özdamarlar Eğlenceli Bilgi Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button