Akademik Kitaplar

Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya Pdf indir

Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya Kitabı 406 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Ekim 2017 nolu ISBN numarasına sahip Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya kitabının yazarı Özcan DemirelEğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya PDF indirebilirsiniz. 

Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya Kitabı Pdf indir

Bu yapıt, eğitimde çağdaş program geliştirme sürecini, planlama, geliştirme, değerlendirme ve yaygınlaştırma ekseni içinde ele almakta; bunun bunun yanında bu alanda dünya çapındaki son yönelimleri ve yaklaşımları ortaya koymaktadır.

Eğitimde program geliştirme çalışmalarında (AR-GE) araştırma ve daha da ilerletmeye önem verilmesini ve kuramla uygulamanın birbirini izlemesi gerektiği gerçeğini vurgulamaktadır.

Değişim süreci olarak eğitimin hedeflerine, çağdaş program geliştirme çalışmalarıyla ulaşılabileceği gerçeği de satırlar içinde bulunmaktadır.

Etiketler: Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya Pdf oku , Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya Pdf kitap indir, Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya pdf oku ücretsiz, Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya kitap indir ücretsiz, Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya pdf indir yandex, Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya pdf oku özet, Eğitimde Program Geliştirme Kuramdan Uygulamaya kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button