Edebiyat Kitapları

Edebiyatın Ustaları Pdf indir

Edebiyatın Ustaları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Edebiyatın Ustaları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Yusuf Tosun tarafından kaleme alınan Edebiyatın Ustaları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Edebiyatın Ustaları kitabını 9786059853644 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Edebiyatın Ustaları pdf oku indir.

Edebiyatın Ustaları pdf indir

“Edebiyatın Ustaları eseri çoğunluğu 19. ve 20. yüzyılda yaşamış ve bir kısmı hala aramızda yaşayan düşünce ve edebiyat kalelerini yakında zamandan tanıma istek ve çabası neticesinde yaşandı.
Yaşadıkları çağda düşünce, sanat ve edebiyat vadisinde mühim izler bırakan bu ustaları daha çok yaptığım okumalar üzerinden tanımaya çalışırken yüz yüze yalnızca Nuri PAKDİL ve Sezai KARAKOÇ ile görüştüm. Bu istisna dışında yüz yüze görüşme, tanışma imkânına kavuşamadığım bu ustaların iç dünyalarına eserleri aracılığı ile uzun ama sonuçta keyifli bir yolculukta bulundum. Aramızda kalıcı bir dostluk peyda oldu. Uğradığım her usta durakta satır aralarına sıkışmış aşklarına, sevinçlerine, hüzünlerine, umutlarına, yalnızlıklarına, gizlerine, gözyaşlarına… tanık oldum.
Elbette ki aynı çağda yaşamış bir çok başka usta edebiyatçılar da var. Takdir edilmelidir ki; hepsini bir kitap bütünlüğü içinde takdim etmek olabilecek değil. Lakin inanıyoruz ki; Edebiyatın Ustaları eseri vesilesiyle yeni edebiyat ve düşünce ustalarıyla tanışmalar olacak ve bir an önce onları tanımak isteyeceksiniz.
İyi okumalar dileklerimle…”

Edebiyatın Ustaları kitap özeti

Edebiyatın Ustaları pdf oku

Edebiyatın Ustaları Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button