Çocuk Kitapları

Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt Pdf indir

Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750839740 sayfadan oluşan Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Orianne Lallemand tarafından kaleme alınan Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt isimli kitap 25.01.2019 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt kitabını Eleonore Thuillier numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt pdf oku indir.

Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt pdf indir

Yolculuğa çıkacağım, başka ülkeleri göreceğim!
Ormana kış gelmiş, Kurt’un canı çok sıkılıyor. Ne yapsam ne etsem derken atlıyor uçağa, ver elini dünya! Paris’ten Londra’ya oradan İtalya’ya. Roma’yı, Venedik’i gezdikten sonra hop geçiyor Mısır’a, ardından Nepal’e, Madagaskar’a… New York’u, Sydney’yi, Rio’yu da gördükten sonra artık dönmeye karar veriyor kendi ormanına. Bakalım buralarda bizim özgür ruhlu, maceraperest Kurt ne büyük tehlikeler atlatmış, ne çılgınlıklar yapmış.
Orianne Lallemand’ın yazdığı, Éléonore Thuillier’nin resimlediği Kurt serisi kitapları bir çok dile çevrildi ve dünya çapında 750.000’den fazla sattı. Ünlü Kurt serisi Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt kitabıyla devam ediyor. Bu sıcacık, tatlı, gülünç hikâyeleri okuyabilir, dinleyebilir, anlatabilirsiniz. 

Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt kitap özeti

Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt pdf oku

Dünya Turuna Çıkmak İsteyen Kurt Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button