Bilim Kurgu Kitapları

Dünya Tarihçesi (Keşif Seferleri) – Zecharia Sitchin PDF indir

Dünya Tarihçesi (Keşif Seferleri) – Zecharia Sitchin, pdf kitap bölümümüzde 2009 senesinde kaleme alınan Dünya Tarihçesi (Keşif Seferleri) – Zecharia Sitchin kitabını sizlerle paylaştık. Dünya Tarihçesi (Keşif Seferleri) – Zecharia Sitchin kitabının detayları..

Dünya Tarihçesi (Keşif Seferleri) – Zecharia Sitchin – Özeti

Dünya Tarihçesi (Keşif Seferleri) – Zecharia Sitchin

Dünya Tarihçesi (Keşif Seferleri) – Zecharia Sitchin

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2009
Eklenme: Mayıs 15th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 338
Yazar: Zecharia Sitchin
740

Atlantis var mıydı, yoksa onun hikayesi alegorik bir efsane miydi? Yeni Dünya, Columbus’tan binlerce yıl önceki Eski Dünya medeniyetlerine mi bağlanıyordu?

Truva, Yunan şairin kurgusu, kahramanların savaşıp öldüğü gerçek bir yer veya intikamla yüklü tanrıların insanları piyon olarak kullandığı bir arena mıdır?

Zecharia Sitchin’in ve okuyucularının, insanoğlunun geçmiş ve geleceğinin gerçek öyküsünün gizli kalmış tanıklıklarını keşfederek mitolojik ve tanınmış geçmişe yolculukları Truva Harabelerine ziyaretleriyle başlar.

Bu kitap Zecharia Sitchin’in çok satılan kitaplarının onuncusudur. Zecharia Sitchin Dünya Tarihçesi adı altındaki önceki kitapları tanrılar veya insanlar olarak anılan ötekilerin yaptıklarını ve tarihlerini gözlemleyerek yazmıştır.

Bu kitapta uzaklara giderek, kendisi için önemli olanları görerek, tanıklıkları şahsen doğrulayarak, ticaret yollarının ve uçuş alanlarının uygulanabilirliğini kontrol ederek kendi arama ve araştırma hikayelerini okuyucularıyla paylaşmaktadır.

Dünya Tarihçesi Keşif Seferleri bir zamanlar tehlikesiz değildi. O vakitlerda, bu yolları dünya önderleriyle yahut jeopolitik olaylarla savaş ve barış içinde geçtiler.

Bazı yerler muazzam şehirlerin bin yıllık kalıntılarıydı. Kudüs’teki Mescid-i Aksa gibi diğer yerler hala haber başlıklarının konusudur. Aslını söylemek gerekirse bugünün çatışmaları ve düşkünlükleri geçmişe uzanan bu yolculuklarla anlaşılabilir.

Meksika’daki Maya tapınaklarından İstanbul’daki gizli kalmış sanat eserlerine, İncil’de bahsi geçen tünellerden Sina Dağındaki sırlara, Sümer tanrıçasının evinden Yunan Adalarına; Keşif Seferleri’nin hedef yerleri ve muhteşem keşfileri yerleşik inançlarımızın maskesini düşürmüş, etkileyici sanat eserlerinin kaderini tayin etmiş ve modern uzay üslerinin eski bağlantılarını ortaya koymuştur.

Zecharia Sitchin bu otobiyografik kitabında yalnızca antik çağlara ait kapsamlı detaylarını ve saha çalışmalarını değil, arşivindeki şimdiye dek görülmemiş fotoğraflarını da okuyucularıyla paylaşmaktadır.

Yazar bu kitabına atalarının geçmişiyle olan bağlarını ve özel duygularını da taşımıştır.

Bir önceki yazımız olan Einstein’ın Düşleri – Alan Lightman başlıklı kitabımızda Einstein’ın Düşleri pdf indir, Einstein’ın Düşleri pdf oku ve Einsteinın Düşleri ekitap indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button