Pdf Kitap

Dünya Dışı Zeki Varlıklar Bilimi (Bilim Araştırma Merkezi) PDF

Dünya Dışı Zeki Varlıklar Bilimi (Bilim Araştırma Merkezi) PDF, e-kitap bölümümüzde Dünya Dışı Zeki Varlıklar Bilimi (Bilim Araştırma Merkezi) PDF başlığı ile kitap özetini paylaştık. Dünya Dışı Zeki Varlıklar Bilimi (Bilim Araştırma Merkezi) PDF kitabın detayları yazımızda.. 

Dünya Dışı Zeki Varlıklar Bilimi (Bilim Araştırma Merkezi) PDF

Bilim Araştırma Merkezi, Dünya Dışı Zeki Varlıklar Bilimi, PDf, indir, e-kitap, Bilim Araştırma Merkezi aracılığıyla toplanan ana başlıklar şunlardan oluşmaktadır; Tarihte görülen uçan daireler, temas kuranlar, uzaylıların amaçları neler, ufoloji ile uğraşan biliminsanları, Ufolar ve NASA.

Bu kitapda Boston Üniversitesindeki Uzaylılarla Haberleşme Sorunu Toplantısı ile ilgiliki sıradışı bilgileri okuyabilirsiniz.

Ayda bulunan uzaylı üsleri ile ilgili bir çok profesörün raporlarını inceleyin, resmi ufo raporlarını ve gerçekleri bu kitapda okuyun.

Dünyada şu ana kadar yazılmış uzaylılarla alakalı en esrarengiz bilgiyi bu eserde göreceksiniz.

“UFOLOJİ resmen kabul edilmemesine karşı özellikle NASA aracılığıyla kozmos ile ilgili bilgiler, diğer planetlerde yaşamın olup olmayacağı ve UFO olarak isimlendirilen cisimlerin, mahiyetlerinin bilinmesi için harcanan para ve güç, sanılanın kat kat üzerindedir. NASA, UFO’larm nereden ve niçin geldiklerini ısrarla bilmek istemektedir.”

Ufoloji; Dünya Dışı Zeki Varlıklar Bilimi PDF İndir

Dosya Boyutu 2 MB

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button