DGS Kitapları

Duman – Ivan Sergeyeviç Turgenyev PDF indir

Duman – Ivan Sergeyeviç Turgenyev, pdf kitap bölümümüzde Temmuz 2012 senesinde kaleme alınan Duman – Ivan Sergeyeviç Turgenyev kitabını sizlerle paylaştık. Duman – Ivan Sergeyeviç Turgenyev kitabının detayları..

Duman – Ivan Sergeyeviç Turgenyev – Özeti

Duman – Ivan Sergeyeviç Turgenyev

Duman – Ivan Sergeyeviç Turgenyev

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Temmuz 2012
Eklenme: Kasım 8th, 2018
Dil: türkçe
Sayfa: 212
Yazar: Ivan Sergeyeviç Turgenyev
1.070

İvan Sergeyeviç Turgenyev (1818-1883): Avrupa’da ve ülkemizde eserleri ilkönce çevrilen 19. yüzyıl Rus yazarlarındandır. Döneminin Avrupalı bakış açısına sahip tek Rus yazarı olarak anılır. 1867 senesinde yayına giren Duman, toprak köleliğinin de kaldırıldığı 1861 reformlarının sonrasında belirsizlik, şüphe ve umutsuzluk dumanına boğulmuş Rus toplumsal yaşamını anlatır. Aristokrat ve aydınlarını acımasızca alaya alır. Hemen her kahramanın kişiliğine yönelik sivri yergiler bundan dolayı Turgenyev’in eserleri içinde en fazla tartışma yaratanlardan tuzla escort birisi olan Duman, güncelliğini hiçbir zaman kaybetmemiştir.
(Tanıtım Bülteninden)

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button