Çocuk Kitapları

Dostluk Peşimden Gelince Paul Griffin Pdf indir

Dostluk Peşimden Gelince Paul Griffin Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dostluk Peşimden Gelince Paul Griffin Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Dostluk Peşimden Gelince Paul Griffin Altın Kitaplar Kitabı 232 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Dostluk Peşimden Gelince Paul Griffin Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Nisan 2020 nolu ISBN numarasına sahip Dostluk Peşimden Gelince Paul Griffin Altın Kitaplar kitabının yazarı Paul GriffinDostluk Peşimden Gelince Paul Griffin Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Dostluk Peşimden Gelince Paul Griffin Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

“Hayat bir yolculuktur. Ve hepimiz bu yolculuğun içindeyiz. Asla unutma, yokuş yukarı çıkmak yolculuğun en güzel kısmıdır.”

Ben Coffin arkadaşlık kurmakta kuvvetlik çeken, içine kapanık bir çocuktur. 12 yaşına dek yetiştirme yurdunda büyümüş ve etrafındaki bireylerin bir çok kez veda bile edemeden gidişine tanık olmuştur. Bu nedenle vaktinin tamamını kitap okuyarak geçirir, ta ki tatlı köpek Flip ve çetin ceviz Halley ile tanışıp kayıplarla baş etmeyi ve dostluğun önemini keşfedene dek…

Her yaştan kitapseverin beğenisini kazanacak bu duygu yüklü roman, kimi zaman hüzün kimi zamansa kahkaha dolu.

 

Related Articles

Back to top button