Edebiyat Kitapları

Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları Pdf indir

Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Parana Yayınları aracılığıyla çıkarılan Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları Kitabı 128 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları kitabı 19.50×27.50 cm‘dir. 9786058006959 nolu ISBN numarasına sahip Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları kitabının yazarı Sir Arthur Conan DoyleDörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları Kitabı Pdf indir

Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları

İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular mevcuttur. O arzuların karanlık olanlarına gelince; işte onlar bi hayli soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir. Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar. Benim işim, karanlıkta kalmış bu bireylerin yol açtığı kötülükleri bittirmek. Suçluları ayrı ayrı çözümlemeyip, her kılığa bürünebilme kabiliyetimle doğru izlerin peşinden gittiğime inanıyorum. Uyguladığım yöntemler ise, en az izini sürdüğim suçlular kadar farklı. Ve şunu bilmenizi isterim ki, kesinlikle hepsi işe yarıyor. Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes, kendine özgü kişiliği ve yaşadığı birbirinden farklı maceralarıyla uzun senelerdan beri siz okurları etkisi altında tutmaya devam ediyor. Çarpıcı hikayelerden bir araya gelen bu eser, sizi insan zekasını zorlayan enteresan suçlar ve cinayetler dünyasında gezdirirken, gerçeğe giden bir yolda yalnız olmadığınızı da hissettiriyor. Varlığımızı, varlığımızın anlamını sorgularken başvurabileceğimiz en yetkin bilinçtir. Bu harika eseri, bu bilinçle okumalı, tekrar okumalı, her zaman okumalı ve başucumuzda saklamalıyız, aklımız her karıştığında bakabilmemiz için…

Etiketler: Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları Pdf oku , Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları Pdf kitap indir, Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları pdf oku ücretsiz, Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları kitap indir ücretsiz, Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları pdf indir yandex, Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları pdf oku özet, Dörtlerin İmzası Sherlock Holmes Sir Arthur Conan Doyle Bilgetoy Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button