Çocuk Kitapları

Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları Pdf indir

Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Can Çocuk Yayınları aracılığıyla çıkarılan Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları Kitabı 30 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları kitabı 21.00×27.00 cm‘dir. Mayıs 2021 nolu ISBN numarasına sahip Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları kitabının yazarı Behiç AkDoğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları Kitabı Pdf indir

Deniz ve gökyüzünün kesiştiği yerde bir leke! O nedir? Yeşil bir ada olabilir mi? Evet, bir adaymış. Peki, adanın üzerindeki bu beyaz lekeler de nedir? Kıyıda demirleşmiş bir tekne mi var? Bir değil, bir çok tekne var! Evler,ağaçlar,kuşlar… Behiç Ak, bu kitabıyla çocukların hayalgücüne sesleniyor.

Etiketler: Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları Pdf oku , Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları Pdf kitap indir, Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları pdf oku ücretsiz, Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları kitap indir ücretsiz, Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları pdf indir yandex, Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları pdf oku özet, Doğumgünü Hediyesi Behiç Ak Can Çocuk Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button