Çocuk Kitapları

Dinozorlar Arasında Pdf indir

Dinozorlar Arasında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dinozorlar Arasında kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Mustafa Hakkı Kurt tarafından kaleme alınan Dinozorlar Arasında isimli kitap 9786051739458 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dinozorlar Arasında kitabını 04.09.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dinozorlar Arasında pdf oku indir.

Dinozorlar Arasında pdf indir

Geçmiş zamana yaptıkları ikinci yolculuğun sonunda, Sümerlere saldıran Akadlılardan kaçan Doğan, Banu ve Selin, olağandışı bilgisayarlarıyla Dünya’nın milyonlarca yıl öncesine gidiyor ve dinozorlarla arkadaş oluyorlar! Birlikte uçan dinozorların saldırısına karşı koyuyor,
yavru Dino’nun sırtına binip koşturuyor ve ateş çukurlarını aşıyorlar… Ve tabii ki, serüven devam ediyor!
Dinozorlar Arasında, Geçmiş Zaman Gezginleri dizisinin üçüncü kitabı. Geçmiş Zaman Gezginleri, kahramanlarımız Doğan, Banu ve Selim’in Taş Devri, Sümer Ülkesi, Dinozorlar Çağı, Eski Mısır, Buz Devri ve Orta Çağ’da geçen müthiş serüvenlerini, teknolojiden tarihe, coğrafyadan insanbilime uzanan çok geniş bir çerçeve içinde anlatıyor.
 
“Günümüzden milyonlarca yıl öncesinde dinozorlar arasında dolaşan geçmiş zaman gezginlerimiz merak edilen bir dünyanın kapılarını aralıyor. Hiç bitmeyen
heyecanı yaşatırken okuyucusunun kafasında evren ve doğa ile ilgili yeni sorular yaratan bu hikâyeyi ilköğretim öğrencilerine ve öğretmenlere öneririm.”
Selda Fillikçioğlu- Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Dinozorlar Arasında kitap özeti

Dinozorlar Arasında pdf oku

Dinozorlar Arasında Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button