Edebiyat Kitapları

Dil Öğreten Hikayeler Türkçe-İngilizce Melissa Mey Pdf indir

Dil Öğreten Hikayeler Türkçe-İngilizce Melissa Mey İnkılap Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Dil Öğreten Hikayeler Türkçe-İngilizce Melissa Mey İnkılap Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İnkılap Kitabevi aracılığıyla çıkarılan Dil Öğreten Hikayeler Türkçe-İngilizce Melissa Mey İnkılap Kitabevi Kitabı 208 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Dil Öğreten Hikayeler Türkçe-İngilizce Melissa Mey İnkılap Kitabevi kitabı 13.70×21.50 cm‘dir. Kasım 2019 nolu ISBN numarasına sahip Dil Öğreten Hikayeler Türkçe-İngilizce Melissa Mey İnkılap Kitabevi kitabının yazarı Melissa MeyDil Öğreten Hikayeler Türkçe-İngilizce Melissa Mey İnkılap Kitabevi PDF indirebilirsiniz. 

Dil Öğreten Hikayeler Türkçe-İngilizce Melissa Mey İnkılap Kitabevi Kitabı Pdf indir

Başlangıç, orta ve ileri düzeyde

27 hikaye tek kitapta
 
Sanatın, tarihin, Avrupa’nın en güzel şehirlerinin içinden geçen, hayal gücüyle harmanlanan hikâyeler…

Bu kitap, dil öğrenenlere yardımcı olması maksadıyla hazırlanmıştır. Kitap; başlangıç, orta ve ileri düzeyde, keyifle okunabilen 27 öyküden bir araya gelmektedir. Kitaptaki hikayelerin anlatımı basit ve yalın cümlelerle yapılmıştır. Öğrendiğiniz dili ne kadar anladığınızı deneyimleyebilmeniz için her hikayenin Türkçesine yer de verildi.

Dil Öğreten Hikayeler serisini, fotoğraf sanatçısı, sanat tarihçisi ve gezgin Melissa Mey’in kaleminden şuan için üç dilde; İngilizce, İspanyolca ve Almanca olarak yayımlıyoruz.

 

Related Articles

Back to top button