Çocuk Kitapları

Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası Pdf indir

Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Muhiddin Yenigün tarafından kaleme alınan Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası kitabını 9786257151047 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası pdf oku indir.

Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası pdf indir

“Evladım ben senin yaşındayken…” diye söze başlayan teyzelerin, amcaların; onun yaşındayken akıllarının ucundan bile geçiremeyecekleri maceralar yaşayan bir kız: Hümeyra.
Elektronik ve bilgisayar konularına son derece meraklı olan Hümeyra, yazılım hususunda ise yalnızca akranlarıyla değil yazılım profesyonelleriyle bile yarışacak kadar balakalıdir. Bizim telefonumuzda yahut bilgisayarımızda “Keşke şöyle de bir uygulama olsa!” diye hayalini kurduğumuz programları, Hümeyra kendisi için yazıp kullanacak kadar yazılımcılığa hâkimdir. Tabii bu yaşta bu kadar iyi bir yazılımcı olmasının en mühim nedenlerinden birisi olan üstün zekâsını da unutmamak gerek.
Babası o ufakken şehit edilmiş bir polisti. Babası gibi polis olan dayısı ve annesi ile birlikte yaşayan Hümeyra, bir taraftan da okula devam ediyordir. Her ne kadar bilgisayar işlerinde yaşıtlarından çok ileride olsa da diğer yaşıtları gibi Hümeyra da sekizinci sınıf öğrencisidir.
İşte böyle sıradan(!) bir hayat süren Hümeyra, bir akşam uzaylıların, tüm televizyon kanallarının yayınını keserek, istilâ etmek üzere Dünya’ya doğru geldiklerini açıklamaları üzerine, bir anda kendini Dünya’yı kurtarma macerasının içinde bulur.
“Hadi Canım! Bir ortaokul öğrencisi Dünya’yı nasıl kurtarsın?” diye aklınıza gelebilir.
Tabii ki tek başına kurtarıyor demiyoruz, bu oldukça önemli ekip işi…
“Dünya’yı kurtarabilecekler mi? Kurtarabilirlerse bu işte Hümeyra’nın payı ne olacak?” gibi soruların yanıtlarını öğrenmek isteğe göre içeri buyurun.

Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası kitap özeti

Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası pdf oku

Dijital Hümeyra / Uzaylı İstilası Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button