Siyaset Kitapları

Destroyer 123 (Sadakatsiz Muhalefet) – Warren Murphy PDF indir

Destroyer 123 (Sadakatsiz Muhalefet) – Warren Murphy, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Destroyer 123 (Sadakatsiz Muhalefet) – Warren Murphy kitabını sizlerle paylaştık. Destroyer 123 (Sadakatsiz Muhalefet) – Warren Murphy kitabının detayları..

Destroyer 123 (Sadakatsiz Muhalefet) – Warren Murphy – Özeti

Destroyer 123 (Sadakatsiz Muhalefet) –  Warren Murphy

Destroyer 123 (Sadakatsiz Muhalefet) – Warren Murphy

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Eylül 7th, 2020
Dil: Türkiye
Sayfa: 157
Yazar: Warren Murphy
329

Destroyer 123 (Sadakatsiz Muhalefet), Kaliforniya, Barkley yerel tarihi toplumu Amerika Birleşik Devletleri’nden ayrılmaya karar verdiğinde, üyeler rakiplerini yok etmek için çok gizli bir parçacık ışınlı silaha sahip eski bir KGB generalini işe alırlar ve yıkımı durdurmak Remo ve Chium’a kalmıştır.

Tüm dünya çapında duyulan patlama, Boris Feyodov’un fahişe olmasından tam on beş yıl önce geldi. O harika günde Ocak 1986’da ne ülkesine ne de büyük sosyalist davaya ihanet etmeyi ne de yolu kapitaliste açmayı düşünmedi.

Nefret edilen Batı’nın köpekleri. Nitekim, Rus general ufak monitöründe patlamadan çıkan güzel beyaz bulutu gördüğünde, birkaç kişiden biriydi.

gezegenin yüzünde, onun Sovyetler Birliği için temsil ettiği zaferi fark eden insanlar, kayıtsız, kayıtsız Amerikalılar.Patlamanın görkemli görüntüsü uydu aracılığıyla canlı olarak, Japon televizyon ekranlarına iletildi.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button