DGS Kitapları

Delikanlı – Dostoyevski PDF indir

Delikanlı – Dostoyevski, pdf kitap bölümümüzde Ağustos 2017 senesinde kaleme alınan Delikanlı – Dostoyevski kitabını sizlerle paylaştık. Delikanlı – Dostoyevski kitabının detayları..

Delikanlı – Dostoyevski – Özeti

Delikanlı – Dostoyevski

Delikanlı – Dostoyevski

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Ağustos 2017
Eklenme: Eylül 23rd, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 666
Yazar: Dostoyevski
1.097

Kadın düşkünü bir toprak sahibinin gayrimeşru çocuğu olan on dokuz yaşındaki Dolgorukiy’in, St. Petersburg’da buluştuği babası Versilov’la yaşadığı Bursa gercek resimli escort çatışmaların anlatısıdır Delikanlı. Baba ve oğlun duygusal, ideolojik ve ahlaki tartışmaları etrafında şekillenen uyuşmazlıklar, Dolgorukiy’in zıtlıklarla dolu yaşamöyküsünü ortaya koyar. Dostoyevski’nin sondan bir önceki romanı olan Delikanlı, yazarın diğer romanlarındaki felsefi ve politik sorunlardan uzak olmakla birlikte, insanlar arası ilişkilere odaklanarak psikolojik incelemelerde bulunur.

“Dostoyevski’nin tüm büyük romanları bir yana, Delikanlı değişik bir yerde durmaktadır. Büyük poblemleri ve çelişkileri tartışmaz yazar burada. Basit, gündelik durumları ve yaygın insani tutkuları tercih ederek oluşturulan bu roman, incelikli, gerilim dolu ve nefes kesici bir başyapıttır.”
-Aleksandr Soljenitsin-

Bir önceki yazımız olan Karanlığın Sol Eli – Ursula K. Le Guin başlıklı kitabımızda Karanlığın Sol Eli Ursula K. Le Guin ekitap indir, Karanlığın Sol Eli Ursula K. Le Guin ekitap oku ve Karanlığın Sol Eli Ursula K. Le Guin pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button