Çocuk Kitapları

Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 Pdf indir

Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kerem Işık tarafından kaleme alınan Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 kitabını 9786059493772 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 pdf oku indir.

Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 pdf indir

Umut var bi hayli, Özgür Çocuklar hep yanı başınızda!
 
Özgür Çocuklar topluluğu da neyin nesi!? Peki, bir orada bir burada beliren kırmızı pardösülü, gizemli çocuk Rubarba bize ne anlatmak istiyor? Birbirlerini hiç tanımayan çocukların gördüğü ortak rüyalar ne anlama geliyor olabilir?..
 
Dünya üzerindeki dokuz ila on altı yaş arasındaki tüm çocukların, haklarını korumak ve özgürce yaşamak maksadıyla üye olabildikleri gizli bir topluluk olan Özgür Çocuklar, yok olma tehlikesiyle yüz yüze. Yeni bir öndere gereksinim duyan topluluğa, birileri yardım eli uzatıp yol göstermeli. Ama kim?..

Liderlik mi? Özgür Çocuklar mı? Sıradan hayatları olan Barış, Burak, Altuğ gibi çocuklar için bu ifadeler bi hayli olağanüstü! Oysa karşı karşıya geldikları enteresan olaylar ve bireyler aracılığıyla yaşayacakları maceralar, bir hayli fantastik ve gülünç!

O zaman, Hola Özgür Çocuklar! Hola! Çünkü Kaptan Kobarde’nin siz değerli okurlarımız için harika bir kurtuluş planı var…
 
Çeviri eserleri ve ödüllü öyküleriyle tanınan Kerem Işık’ın kaleme aldığı Özgür Çocuklar-1 Davetsiz Misafir, sorun odaklı hikâyesi ile çocukların dünyasına özgü çarpıcı bir dayanışma ve direniş öyküsü resmederken, keyifli bir okuma deneyimi sunmayı ihmal etmiyor.
 
Gökçe Yavaş Önal’ın renkli çizimleriyle canlanan bu keyifli kitap, kısa bir sürede müdavimleri oluşacak, okurlarını rüyalarda buluşturacak sürükleyici bir dizinin ilk ateşini fişekliyor.

Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 kitap özeti

Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 pdf oku

Davetsiz Misafir / Özgür Çocuklar 1 Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button