Çocuk Kitapları

Damdaki Kedi Grazia Ciavatta Final Kültür Sanat Yayınları Pdf indir

Damdaki Kedi Grazia Ciavatta Final Kültür Sanat Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Damdaki Kedi Grazia Ciavatta Final Kültür Sanat Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Final Kültür Sanat Yayınları aracılığıyla çıkarılan Damdaki Kedi Grazia Ciavatta Final Kültür Sanat Yayınları Kitabı 188 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Damdaki Kedi Grazia Ciavatta Final Kültür Sanat Yayınları kitabı 12.50×19.50 cm‘dir. Temmuz 2015 nolu ISBN numarasına sahip Damdaki Kedi Grazia Ciavatta Final Kültür Sanat Yayınları kitabının yazarı Grazia CiavattaDamdaki Kedi Grazia Ciavatta Final Kültür Sanat Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Damdaki Kedi Grazia Ciavatta Final Kültür Sanat Yayınları Kitabı Pdf indir

Hiç tanımadığı bir yerde kaybolup yapayalnız kalan Kedicik telaşla bir çatıya sığınır. Lakin yükseklik korkusu sebebiyle bir daha aşağı inemez ve bu garip yerde kapana kısılır.

Onun yardım isteyen miyavlamalarını işiten iyi yürekli Martina ise evinin balkonundan ona yemek vermeye başlar ve böylece uzaktan da olsa aralarında sıcak bir arkadaşlık ilişkisi gelişir. Şimdi Kedicikin korkularıyla yüzleşmesi ve özgürlüğe doğru bir adım atması gerekmektedir…

 

Related Articles

Back to top button