Çocuk Kitapları

Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi Pdf indir

Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051982120 sayfadan oluşan Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Elisa Puricelli Guerra tarafından kaleme alınan Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi isimli kitap 17.02.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi kitabını Andrea Castellani numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi pdf oku indir.

Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi pdf indir

DÂHİLER SINIFI: OKUMASI KOLAY, UNUTMASI ZOR
Eşsiz kalemi ve gözlem kabiliyeti aracılığıyla hükümdarların, sevgililerin, savaşçıların ve sıradan bireylerin yaşantılarına sahnede hayat vermiş bir dâhi. O, William Shakespeare; ölümsüz eserleriyle hâlâ tiyatronun efendisi.
Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi William Shakespeare – Tiyatronun Efendisi ile devam ediyor.
 
Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:
Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; sözcükleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından birden fazla dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri.

Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi kitap özeti

Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi pdf oku

Dahiler Sınıfı: William Shakespeare Tiyatronun Efendisi Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button