Biyografi Kitapları

Daha Ne Olsun – Kurt Vonnegut, PDF indir

Daha Ne Olsun – Kurt Vonnegut,, pdf kitap bölümümüzde Kasım 2014 senesinde kaleme alınan Daha Ne Olsun – Kurt Vonnegut, kitabını sizlerle paylaştık. Daha Ne Olsun – Kurt Vonnegut, kitabının detayları..

Daha Ne Olsun – Kurt Vonnegut, – Özeti

Daha Ne Olsun – Kurt Vonnegut,

Daha Ne Olsun – Kurt Vonnegut,

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
Kasım 2014
Eklenme: Aralık 11th, 2018
Dil: Türkçe
Sayfa: 112
Yazar: Kurt Vonnegut
897

 

 

Kurt Vonnegut üniversite mezunu değildi. II. Dünya Savaşı sırasında Cornell Üniversitesi’nden ayrılıp savaşa gitti. Bulge Çarpışması’nda 106. Piyade Bölüğü’nde görev yaparken Almanlara esir düştü ve Dresden’deki savaş esirleri kampına yollandı. Dresden bombardımanından, yeraltındaki Mezbaha No. 5 adlı et deposuna hapsedildiği için sağ kurtuldu.

Kurt Vonnegut, düzene seçenek arayan altmışlar gençliğinin yeraltı kahramanlarından biriydi.Romanı Mezbaha No.5’in yayınlanışının getirdiği dünya çapında övgüden sonra, Amerika’nın en gözde mezuniyet merasimi konuşmacılarının arasına girdi. Gençlere bir gecede başarı vaat eden formüller veya tozpembe beylik laflar sunmazdı. Aksine, mezunların karşısına her seferinde çiçeği burnunda, taptaze fikirlerle, öykülerle çıkar, akıl kışkırtacak yeni kaynaklar sunardı. April Yayıncılık büyük yazara saygıyla sunar: Kurt Vonnegut’ın mezuniyet konuşmaları ilk kez Türkçede! Daha ne olsun?

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button