Çocuk Kitapları

Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları Pdf indir

Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nesil Çocuk Yayınları aracılığıyla çıkarılan Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları Kitabı 24 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları kitabı 21.00×28.00 cm‘dir. Mayıs 2016 nolu ISBN numarasına sahip Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları kitabının yazarı Halime AtaçÇoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları Kitabı Pdf indir

Zeka düzeyi ne kadar yüksek olursa olsun, odaklanma kabiliyeti düşük olan çocuk başarılı  olamayacağı için, çocukların zeka düzeylerinin bunun yanında, dikkat süreleri de can alıcı bir önem kazanmaktadır. Bundan dolayı başarılı olmasına vesile olduğumuz bütün çocuklara ilkokul süreci boyunca, hem zeka hem de dikkat sürelerini artıracak etkinlikler yaptırdık. Bunun neticesinde tecrübelerimizden, sizin çocuklarınızın da yararlanabilmesi maksadıyla ortaya bu kitap seti çıktı. Üstelik bu set yalnızca Bilsem sınavları için değil, çocuğunuzun dikkat zamanını artırmaya yönelik olarak da her zaman kullanılabilir.

Unutmayın, çocuğunuzun yaşamını değiştirebilecek şey şu an elinizde olabilir.

Bu kitap setinde görsel yetenek, sayısal yetenek, şekil kabiliyeti, dikkat geliştirme, şifreli sorular, sayısal zeka, düşünme, sözel zeka, üç boyutlu algı, görsel zeka, odaklanma, mantık, karşı karşıya geldirma becerileri, parça-bütün ilişkisi, el-göz koordinasyonu, kısa süreli hafıza, kavram becerileri gibi çocuğunuzun keyifle yap,acağı etkinlikler bulunmaktadır.

Etiketler: Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları Pdf oku , Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları Pdf kitap indir, Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları pdf oku ücretsiz, Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları kitap indir ücretsiz, Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları pdf indir yandex, Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları pdf oku özet, Çoklu Zeka ve Dikkat Geliştirme Seti 5 Halime Ataç Nesil Çocuk Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button