Çocuk Kitapları

Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Pdf indir

Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Eksik Parça Yayınları aracılığıyla çıkarılan Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları Kitabı 248 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 12.50×19.50 cm baskı ile çıkan Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları kitabı Ekim 2017‘dir. 9786052041550 nolu ISBN numarasına sahip Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları kitabının yazarı Edmondo De AmicisÇocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları Kitabı Pdf indir

Çocuk Kalbi, bir çocuğun öyküsünü anlatır bize. Günlük şekilinde yazılan romanın kahramanı Enrico, okulun açıldığı ilk günden son gününe kadar yaşadıklarını, hissettiklerini, tanıklıklarını anlatır.

Arkadaşlık, dostluk, paylaşım, sorumluluk bilinci, dürüstlük, çalışmanın erdemi, sevgi, bağlılık gibi bir çok insani değeri Enrico’nun anlattığı öykülerde buluruz.
Anlatılan öyküler; hem bir çocuğun okulda ve ailedeki eğitiminin ne anlama gelebileceğini ve önemini göstermekte, hem de “iyi insan” olmanın, erdemli bir kişiliği oluşturmanın nerelerde, nasıl şekillendiğini yansıtmaktadır.

Anne babaların ve eğitimcilerin ilk kez okuması, çocukların da kendi öykülerini anlamlandırabilmeleri için başucunda tutmaları gereken bir kitap Çocuk Kalbi.

Etiketler: Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları Pdf oku , Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları Pdf kitap indir, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları pdf oku ücretsiz, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları kitap indir ücretsiz, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları pdf indir yandex, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları pdf oku özet, Çocuk Kalbi Edmondo De Amicis Eksik Parça Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button