Akademik Kitaplar

Çıplak İstatistik Charles Wheelan Pdf indir

Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Buzdağı Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi Kitabı 400 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Şubat 2020 nolu ISBN numarasına sahip Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi kitabının yazarı Charles WheelanÇıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi Kitabı Pdf indir

İstatistik, hem sosyal bilimler hem de fen bilimleriyle uğraşan herkes için vazgeçilmez araçlar sağlamaktadır. Yapay zekâdan tutun, tıbbi yahut sosyal bir araştırmaya, eğitimin daha iyi olmasını amacında olan bir çalışmadan, finansal veya ekonomik analizlere ve siyasi eğilimleri ölçmeye kadar istatistik yaşamın her yerindedir. Lakin istatistik bir yönüyle de bilinmesi bi hayli zor bir dil gibidir.

Çıplak İstatistik; hemen hemen, medyan, standart sapma, olasılık, korelasyon gibi konulardan merkezi limit teoremi ve regresyon analizi gibi daha karmaşık konulara kadar birden fazla istatistiksel aracın gerçekte ne olduğunu ve yaşamımızda neye karşılık geldiğini formüllere boğulmadan anlatıyor.

Çıplak İstatistik gerçek dünya çapından güncel örneklerle dolu ve yazar Profesör Charles Wheelan okuyucularını bir şeyler anlatırken güldürmek hususunda bir komedyen kadar başarılı.

Bu kitap istatistiği; lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile işi gereği sayıları bolca kullanmak zorunda kalan herkes için korkulan değil bi hayli beğeni alan bir konu yapmak hususunda hayli iddialı.

İstatistiği seviyorsanız bu kitap tam size göre ve istatistikle sorun yaşıyorsanız yine bu kitap tam size göre.

İstatistik artık hem kolay hem zevkli olacak.

“Çıplak İstatistik bi hayli uygun bir isimlendirme. Charles Wheelan gereksiz giysileri çıkarıp atıyor ve herkesin takdir edeceği bir biçimde konunun altında yatan güzelliğini ortaya koyuyor.”

Hal Varian, Google Baş Ekonomisti

 

Etiketler: Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi Pdf oku , Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi Pdf kitap indir, Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi pdf oku ücretsiz, Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi kitap indir ücretsiz, Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi pdf indir yandex, Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi pdf oku özet, Çıplak İstatistik Charles Wheelan Buzdağı Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button