Çocuk Kitapları

Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 Pdf indir

Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nesil Çocuk Yayınları aracılığıyla çıkarılan Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 Kitabı 40 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 kitabı 26.00×26.00 cm‘dir. Temmuz 2021 nolu ISBN numarasına sahip Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 kitabının yazarı Yavuz BahadıroğluCingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 PDF indirebilirsiniz. 

Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 Kitabı Pdf indir

“İlk Okuma serisi – Çevir Oku”, okumayı öğrenme sürecindeki çocukların hem sözcük hem de hayal dünyasına bilgi ve neşe katıyor. Her masalda merhametli olmak, hatasını anlamak, emaneti korumak, çalışkan olmak, olumlu düşünmek gibi bir değer eğitimi yer alıyor.
Çocukların hem kendileri hem de ebeveynleriyle birlikte okuyacağı keyifli, öğretici bir seri: “İlk Okuma serisi – Çevir Oku”

Etiketler: Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 Pdf oku , Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 Pdf kitap indir, Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 pdf oku ücretsiz, Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 kitap indir ücretsiz, Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 pdf indir yandex, Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 pdf oku özet, Cingöz ile Camgöz, Efe’nin Zavallı Midesi Çevir Oku Serisi 2 kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button