Çocuk Kitapları

Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Pdf indir

Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Epsilon Yayınları aracılığıyla çıkarılan Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı 224 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Şubat 2021 nolu ISBN numarasına sahip Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitabının yazarı Jeff KinneyÇıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Kitabı Pdf indir

Jeff Kinney’den Saftirik serisinin 15. kitabı Çıkmaza Girdik sizlerle!

Dünya genelinde milyonlarca kopya satan Saftirik serisi çiçeği burnunda kitabıyla yine çok keyifli.

Okurken kahkahalara boğulacağınız muhteşem bir maceraveyaha var mısınız?

Greg Heffley ve ailesi bu kez uzun bir karavan yolculuğunda ama işler istedikleri gibi gitmiyor. Önce başları ayılarla derde giriyor, sonra da cennet gibi bir yerde tatil yapacaklarını zannederken kendilerini korkunç bir karavan kampında buluyorlar. Berbat havuz partileri, havada uçuşan karpuzlar, kamp alanını basan kokarcalar… Üstüne bir de gök delinip ortalığı sel götürmesin mi? Çatır çatır düşen senedirımlar da cabası. Bir an önce bu tatili kurtarmanın bir yolunu bulmaları lazım, yoksa her şey için çok geç olacak!

Etiketler: Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf oku , Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi Pdf kitap indir, Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf oku ücretsiz, Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitap indir ücretsiz, Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf indir yandex, Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi pdf oku özet, Çıkmaza Girdik! Saftirik Gregin Günlüğü 15 Jeff Kinney Epsilon Yayınevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button