Tarih Kitapları

Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid Pdf indir

Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Adil Akkoyunlu tarafından kaleme alınan Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid kitabını 9786057901392 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid pdf oku indir.

Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid pdf indir

Akkoyunlu’nun kaleminden “Hz. Adem’den Osmanlılara Çocuklar İçin İslam Tarihi” serimizin “Cihan Devleti Osmanlılar” bölümünde önceden Osmanlıların kuruluş, yükselme, duraklama ve gerileme dönemlerini okuduk. Bu kitapta Osmanlıların çöküş ve dağılma dönemin okuyacağız. 

Tarih, geleceğe ışık tutar. Geçmişinden ibret almayanların, geleceği karanlık olur. 

Geçmişimize, tarihimize bakarak ders almalıyız. Geleceğimizi iyi görüp kararlı bir biçimde ilerlemeliyiz. Tarihin ikazlarına kulak verip geçmişte yapılan hatalara düşmezsek; güzellikleri örnek alırsak; biz de, gelecek nesillerimize güzel örnek oluruz. 

Adil Akkoyunlu, bu kitabını da hikaye tadında, şiirimsi bir anlatımla sunuyor. 

Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid kitap özeti

Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid pdf oku

Cihan Devleti Osmanlılar 4 / İkinci Abdülhamid Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button