Çocuk Kitapları

Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) Pdf indir

Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 16 sayfadan oluşan Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 24 cm ebatındadır. Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) kitabını 9786051215082 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) pdf oku indir.

Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) pdf indir

Masallar; bir milletin kültürüne, tarihine, zaman içinde var olan maddi ve manevi değerlerine tanık olmamızı sağlayan yegâne hazinelerdir.
 
Türk masalları; taşıdığı evrensel değerleri, sunduğu tarihsel ögeleri, aşıladığı iyi ahlak unsurları ile bu hazineler içinde zenginliği ile göze çarpmaktadır. Okurunu ayrı bir dünyanın içerisine çekerken; bu keyifli yolculuğu bir çok olumlu öğreti ile süslemektedir.
 
Billur Köşk Masalları; eğlenirken öğrenmek isteyen çocuklarımıza hitap etmesinin bunun yanında, çocukluğuna özlem duyan ve göz ardı ettiği değerleri hatırlamak isteyen yetişkin okurlarımızın da elinden bırakamayacağı niteliktedir.

Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) kitap özeti

Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) pdf oku

Cefa ile Safa / Billur Köşk Masalları (Resimli Baskı) Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button