Çocuk Kitapları

Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş Pdf indir

Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Genç Timaş aracılığıyla çıkarılan Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş Kitabı 184 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş kitabı 13.50×20.50 cm‘dir. Şubat 2021 nolu ISBN numarasına sahip Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş kitabının yazarı Özgür BalpınarCanım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş PDF indirebilirsiniz. 

Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş Kitabı Pdf indir

Bir arkadaş yalnızca bir arkadaştan mı ibarettir?

Koşarak gidilen sevinçlere, manalı bekleyişlere, umut dolu düşlere yaraşır arkadaşlık. Bazı zaman plansız çekilen bir fotoğraf karesinden dolup taşıverir, arada birse bir kuşun uçuşunda anlamlanır. Bazı zaman düş sarısıdır, arada birse turuncuya çalan bir kırmızı. Bazı zaman gücünü bir ağacın yapraklarından alır, arada birse dingin bir sessizlikten.

Taiyang ile Yuenin, Güney Çindeki Guangzhou eyaletinin varoş sokaklarında başlayıp Ginkgo ağacının yapraklarından sonsuzluğa uzanan hikâyesi bu. Varlıklı bir ailenin çocuğu olan Taiyang’la, bir atık fabrikasında çalışan Yue’nin yolları rastlantı sonucu kesişir ve aralarında derin bir bağ kurulur. Birbirlerinden farklı olsalar da bu değişikliktan bir arkadaşlık yaratabilecekler midir?

Etiketler: Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş Pdf oku , Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş Pdf kitap indir, Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş pdf oku ücretsiz, Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş kitap indir ücretsiz, Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş pdf indir yandex, Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş pdf oku özet, Canım Arkadaşım Özgür Balpınar Genç Timaş kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button