Çocuk Kitapları

Can Dostum Walt Morey Pdf indir

Can Dostum Walt Morey PDF

Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyaz Balina Yayınları aracılığıyla çıkarılan Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Kitabı 233 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.50×19.50 cm baskı ile çıkan Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları kitabı Ekim 2019‘dir. 9786051884721 nolu ISBN numarasına sahip Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları kitabının yazarı Walt MoreyCan Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları PDF indirebilirsiniz.

Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Kitabı Pdf indir

Uysal Ben’in yazarından akıllara durgunluk veren bir yolculuk hikâyesi.

Can Dostum Walt Morey PDF, Kuzey Amerika Kızak Köpeği Yarışı’nın galibi olan kurt köpeği Kavik zengin bir koleksiyoncu aracılığıyla satın alınıp kafese kapatılarak bir eşya gibi sergilenmek üzere güneye gönderilir. Ama bindirildiği uçak şiddetli fırtına yüzünden düşünce Kavik bir anda ıssızlığın ortasında, kafese kapatılmış vaziyette yapayalnız kalır. Günlerce açlığa, soğuğa ve yırtıcı hayvanlara karşı verdiği mücadeleyi kaybetmek üzereyken Andy adındaki on beş yaşında bir çocuk imdadına yetişir. Andy’nin ilgisi ve sevgisi aracılığıyla eski gücüne kavuşan Kavik bir gün ayrılmak zorunda kalsalar bile Andy’yi hiç unutmayacak ve ona kavuşmak için dünyanın bir ucundan tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkacaktır.

Etiketler: Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Pdf oku , Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları Pdf kitap indir, Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları pdf oku ücretsiz, Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları kitap indir ücretsiz, Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları pdf indir yandex, Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları pdf oku özet, Can Dostum Walt Morey Beyaz Balina Yayınları kitap özeti.

 

Related Articles

Back to top button