Çocuk Kitapları

Buzlar Ülkesinde Son Savaş Stuart Hill Pdf indir

Buzlar Ülkesinde Son Savaş Stuart Hill Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Buzlar Ülkesinde Son Savaş Stuart Hill Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Buzlar Ülkesinde Son Savaş Stuart Hill Altın Kitaplar Kitabı 416 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Buzlar Ülkesinde Son Savaş Stuart Hill Altın Kitaplar kitabı 13.50×21.50 cm‘dir. Mart 2014 nolu ISBN numarasına sahip Buzlar Ülkesinde Son Savaş Stuart Hill Altın Kitaplar kitabının yazarı Stuart HillBuzlar Ülkesinde Son Savaş Stuart Hill Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Buzlar Ülkesinde Son Savaş Stuart Hill Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

İYİLİK VE KÖTÜLÜĞÜN EZELİ MÜCADELESİ SONA ERİYOR!

Kana susamış Medea, korkunç ruhlar ülkesi Karanlık’a sürgün edilir. Böylelikle Kraliçe Thirrin’in hüküm sürdüği Icemark’ta barış rüzgârları esmeye başlar.
Ne var ki Oskan bunun pek de uzun sürmeyeceğini düşünmektedir. İntikam peşinde olan Medea, Karanlık’ın Büyük Ustası Cronus ve onun ölümcül Buz Şeytanları ile işbirliği yapar. Kötülüğün gücü günbegün artar ve karabulutların üzerinde dolaştığı Icemark büyük tehlike altındadır.

 

Related Articles

Back to top button