Çocuk Kitapları

Buz Devri En Sevilen Kim? Kolektif Pdf indir

Buz Devri En Sevilen Kim? Kolektif Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Buz Devri En Sevilen Kim? Kolektif Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Buz Devri En Sevilen Kim? Kolektif Altın Kitaplar Kitabı 32 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Buz Devri En Sevilen Kim? Kolektif Altın Kitaplar kitabı 20.00×20.00 cm‘dir. Ocak 2015 nolu ISBN numarasına sahip Buz Devri En Sevilen Kim? Kolektif Altın Kitaplar kitabının yazarı KolektifBuz Devri En Sevilen Kim? Kolektif Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Buz Devri En Sevilen Kim? Kolektif Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Buz Devri macerası şimdi çizgi romanla karşınızda!

Manny, Ellie’nin doğum günü için romantik planlar yapmıştır, bunun için de Şeftali’yi amcalarına emanet eder! Sid, Diego, Crash ve Eddie, Şeftali’nin en fazla kimi sevdiğini ispatlamak için mücadele etmeye başlarlar…

Gelgelelim Şeftali kaza sonucu sıkışıp kalınca, birlikte hareket etmek zorunda kalırlar. Acaba Şeftali’yi sıkıştığı yerden hangi özel kabiliyetlerini tercih ederek çıkaracak ve Many’ye durumu nasıl açıklayacaklardır?

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button