Akademik Kitaplar

Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi Pdf indir

Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gece Akademi aracılığıyla çıkarılan Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi Kitabı 176 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Ocak 2019 nolu ISBN numarasına sahip Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi kitabının yazarı Sadullah ÇelikBüyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi PDF indirebilirsiniz. 

Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi Kitabı Pdf indir

21. yüzyılda veri, 18. yüzyıldaki petrol gibidir: son derece kıymetli ve keşfedilmemiş bir varlıktır. “Veri”nin temel değerini gören ve onu analiz edip kullanmayı öğrenenler için gelecekte büyük fırsatlar dünyaya gelecektır. Bugün verinin her zamankinden daha kıymetli olduğu dijital bir ekonomideyiz. Veri, devletlerden yerel şirketlere kadar çok geniş bir alanda her şeyin sorunsuz işlemesinin anahtarıdır.

Bilişim ve bulut teknolojilerinde yaşanan gelişmeler, üretilen ve erişilebilen bilginin miktarında, yapısında ve hızında büyük değişimlere neden olmuştur. Tüm bu değişimler “Büyük Veri” kavramının ortaya çıkmasını sağlamıştır. Büyük Veri, geleneksel veri yönetimi araçları ve uygulamaları kullanılarak yönetilemeyen ve işlenemeyen veri kümelerinin toplanmasıdır. E-ticaret üzerinde büyük bir güce sahip olan Büyük Veri’nin etkisi gün geçtikçe daha da büyüyecektir. Büyük Veri’nin öncülerinden olan Facebook, Google, Amazon, Apple ve Netflix gibi şirketler Büyük Veri’den dolayı büyük başarı elde etmiştir.

Kitap, Büyük Veri ile alakalı temel kavramlara ve Büyük Veri’nin işlenmesinde ve analizinde kullanılan Büyük Veri Teknolojileri ile Büyük Veri Teknikleri’ne yer vermektedir. Kitapta bunun bunun yanında, Google BigQuery’nin altyapısında bulunan GDELT veri seti kullanılarak örnek Büyük Veri analizleri yapılmıştır.

Etiketler: Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi Pdf oku , Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi Pdf kitap indir, Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi pdf oku ücretsiz, Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi kitap indir ücretsiz, Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi pdf indir yandex, Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi pdf oku özet, Büyük Veri Sadullah Çelik Gece Akademi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button