Edebiyat Kitapları

Buluşlarım Nikola Tesla İndigo Kitap Pdf indir

Buluşlarım Nikola Tesla İndigo Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Buluşlarım Nikola Tesla İndigo Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İndigo Yayınları aracılığıyla çıkarılan Buluşlarım Nikola Tesla İndigo Kitap Kitabı 102 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 13.00×20.00 cm baskı ile çıkan Buluşlarım Nikola Tesla İndigo Kitap kitabı Ekim 2019‘dir. 9786057611239 nolu ISBN numarasına sahip Buluşlarım Nikola Tesla İndigo Kitap kitabının yazarı Nikola TeslaBuluşlarım Nikola Tesla İndigo Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Buluşlarım Nikola Tesla İndigo Kitap Kitabı Pdf indir

İnsanın devamlı ileriye yönelik gelişimi, mutlak surette yaptığı buluşlara bağlıdır. Yaratıcı beynin en mühim ürünleri olan buluşların nihai amacı; maddi dünya karşısında zihne hâkim olmak ve doğanın güçlerini ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullanmaktır. Bu genelde yanlış anlaşılan ve kıymeti bilinmeyen mucidin önündeki zorlu görevdir. Lakin o, yetkilerinin imkân kıldığı çalışmaların verdiği keyifle ve yokluğu durumunda insan ırkının uzun zaman önce amansız şartlara karşı verdiği acı mücadeleyi kaybetmiş bulunacağı bilgisiyle müthiş imtiyazlı bir sınıftan geldiğini kendine hatırlatarak avunur.

İlk kez 1919’da Electrical Experimenter adlı teknik bilim dergisinde yayımlanan Buluşlarım’da, zamanında “yanlış anlaşılmış” ve “kıymeti bilinmemiş” olan mühim mucit Nikola Tesla’nın hayat hikâyesini ve buluşlarını bizzat kendisinden öğrenme şansı yakalıyoruz.

 

Related Articles

Back to top button