Çocuk Kitapları

Bugün Hayal Kuracaktım Pdf indir

Bugün Hayal Kuracaktım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 100 sayfadan oluşan Bugün Hayal Kuracaktım kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gökçe Ateş Aytuğ tarafından kaleme alınan Bugün Hayal Kuracaktım isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12 x 18 cm ebatındadır. Bugün Hayal Kuracaktım kitabını 9786059405584 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bugün Hayal Kuracaktım pdf oku indir.

Bugün Hayal Kuracaktım pdf indir

Çağdaş çocuk edebiyatının dikkati çeken yazarlarından Gökçe Ateş Aytuğ, çok bi hayli beğeni alan Maya’nın Ağacı romanının ardından, ilk iki kitabı Bugün Hayal Kuracaktım ve Bugün Çok Sıkıldım Ben ile Günışığı Kitaplığı okurlarıyla buluşuyor. Aynı günü, iki çocuğun gözünden aktaran yazar, derin gözlem gücü ve gülümseten anlatımıyla iz bırakıyor. Birbirinden bağımsız da okunabilen iki roman, özgün grafik diliyle tanınan illüstratör Merve Atılgan’ın desenleriyle canlanıyor.
 
Gökçe Ateş Aytuğ, Aslı’nın Kitabı Bugün Hayal Kuracaktım‘da sımsıcak bir hikâye anlatıyor. Bir kız çocuğunun, ağaçta kalan kediyi kurtarma macerasını aktaran yazar, keyifli üslubuyla çocukların duygu ve düşüncelerinin farklılığına işaret ediyor. Sevilen yazar, aynı günü Aret’in Kitabı Bugün Çok Sıkıldım Ben‘de bu kez erkek çocuğun tarafından anlatıyor.
 
Aslı, apartmanın önündeki ağaçta, bir yavru kedinin tırmandığı daldan inemediğini görür. Anahtarını almadan, telaşla evden çıkınca, ayağında çorapları ve üstü başı dağınık sokakta kalakalır. Üşümemesi için arkadaşı Aret’in getirdiği montu değil de, yine sınıf arkadaşı olan Ali’ninkini giymeyi seçer. Herkes kedinin kurtarılması için çabalarken Aslı, sevgi üzerine düşünmeye başlar…

 

Bugün Hayal Kuracaktım kitap özeti

Bugün Hayal Kuracaktım pdf oku

Bugün Hayal Kuracaktım Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button