Akademik Kitaplar

BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi Pdf indir

BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. İstanbul Tıp Kitabevi aracılığıyla çıkarılan BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi Kitabı 369 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Temmuz 2018 nolu ISBN numarasına sahip BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi kitabının yazarı Douglas J.GouldBRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi PDF indirebilirsiniz. 

BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi Kitabı Pdf indir

ABDde çok popüler olan, Tıp Fakültesi Lisans Sınavlarının (USMLE) ilk basamağına ve diğer sınavlara hazırlanan tıp ve diş hekimliği fakültesi öğrencileri ile sağlık alanında eğitim gören diğer öğreciler için nöroanatominin kısa bir tekrarı olan BRS Nöroanatomi 5.baskısının Türkçeye kazandırılmasından dolayı çevirmenler ile birlikte büyük mutluluk duymaktayım. Bu eserde kısa ama öz biçimde verilen bilgilerin bunun yanında konu sonlarındaki sorular, kitap sonundaki kapsamlı değerlendirme soruları ve unların açıklamaları ile bilgilerin pekiştirilmesi ve konuların öğrenilmesi kolaylaşmaktadır.

Bu eserin insan sağlığı ile uğraşan tüm meslek grupları ile birlikte tıp,diş, eczacılık ve sağlık bilimleri fakültelerinde yardımcı bir ders kitabı olarak faydalı bulunacağı kanısındayım.

Bu çevirinin yapılmasında katkıda bulunan başta tüm çevirmenler olmak üzere, İstanbul Tıp Kitabevi ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.Bu eserin öğrenci ve akademisyenlere faydalı olması dileğiyle.

 

Etiketler: BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi Pdf oku , BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi Pdf kitap indir, BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi pdf oku ücretsiz, BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi kitap indir ücretsiz, BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi pdf indir yandex, BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi pdf oku özet, BRS Nöroanatomi Douglas J.Gould İstanbul Tıp Kitabevi kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button