Edebiyat Kitapları

Brenda Joyce Kitap Arşivi (deWarenne Dynasty Serisi 1-11) – Brenda Joyce PDF indir

Brenda Joyce Kitap Arşivi (deWarenne Dynasty Serisi 1-11) – Brenda Joyce, pdf kitap bölümümüzde 2021 senesinde kaleme alınan Brenda Joyce Kitap Arşivi (deWarenne Dynasty Serisi 1-11) – Brenda Joyce kitabını sizlerle paylaştık. Brenda Joyce Kitap Arşivi (deWarenne Dynasty Serisi 1-11) – Brenda Joyce kitabının detayları..

Brenda Joyce Kitap Arşivi (deWarenne Dynasty Serisi 1-11) – Brenda Joyce – Özeti

Brenda Joyce Kitap Arşivi (deWarenne Dynasty Serisi 1-11)  –  Brenda Joyce

Brenda Joyce Kitap Arşivi (deWarenne Dynasty Serisi 1-11) – Brenda Joyce

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2021
Eklenme: Mayıs 5th, 2021
Dil: Türkiye
Yazar: Brenda Joyce
1.147

Brenda Joyce, 49’dan fazla romanı ile New York Times ve USA Today’ın en fazla satan yazarlarından biri. İlk romanı Masum Ateş ile En İyi Batı Romantizmi ödülünü kazandı. İlerleyen zamanlarda En İyi Tarihi Romantizm ve iki kez Yaşam Boyu Başarı Ödülü kazandı. Romanları 14 milyondan fazla baskı yaptı ve bir düzineden fazla ülkede yayımlandı.

Yazara ait  deWarenne Dynasty Serisi 1-11 paylaşmak istedik.

 

Gönülçelen (deWarenne Dynasty Serisi 1)

Acımasız bir savaşçı arzularına ne kadar karşı koyabilir? Bronz teni ve masmavi gözleriyle bir ilahı andıran Amansız Rolfe, Normandiya Kralı William’a hizmetlerinin karşılığında Aelfgar Kalesi’ni almak ve Leydi Alice’le evlenmek üzeredir. Fransa’da cesaretiyle ünlenen savaşçı, İngiltere’deyse bir o kadar nefret odağı olmuştur.

Gönülçelen Seri 1 pdf indir

 

Gülün Sözü Seri 2

İskoçya’nın asi ruhlu prensesi Mary, Norman işgalciler aracılığıyla, kimliği bilinmeksizin kaçırılmıştır. Güzel olduğu kadar inatçı genç kadın, kim olduğunu düşmana açıklamamakta diretmekte, sadakatinden ödün vermemektedir. Güçlü bir Norman lordu onu kollarına aldığındaysa tutkunun ve umudun gücünü keşfedecektir.

Gülün Sözü Seri 2 pdf indir

 

Oyun Seri 3

Kural tanımaz bir korsan ile soylu ve başına buyruk bir genç kız; aşk, tutku ve ihanet sarmalında bir maceraya yelken açarsa oyunun galibi kim olur?

Oyun Seri 3 pdf indir

 

Bir Avuç Aşk Seri 4

Denizlerin belası” olarak ün salmış Britanya Kraliyet Donanması Kaptanı Devlin O’Neill, babasını vahşice öldüren Kont’tan intikam alma arzusuyla yanıp tutuşmaktadır. Malını mülkünü elinden aldığı Eastleigh Kontu’nu hemen hemen tamamen yıkıma uğratmış olmasına rağmen, son büyük darbeyi indirmek için doğru zamanı kollamaktadır.

Bir Avuç Aşk Seri 4 pdf indir

 

Maskeli Balo Seri 5

Utangaç Elizabeth Anne Fitzgerald, katıldığı ilk maskeli baloda çocukluğundan beri âşık olduğu Tyrell de Warenne’den, bahçede gizlice buluşma teklifi alınca şaşkına döner. Kaderin bir cilvesiyle, bu gizli buluşma gerçekleşmez ama o gece, Lizzie’nin yaşamında bir dönüm noktası olur.

Maskeli Balo Seri 5 pdf indir

 

Kaçak Gelin Seri 6

Sean O’Neill bir zamanlar Eleanor de Warenne’in her şeyidir fakat Sean’ın ortadan kaybolup kendisinden haber alınamadığı senelerda, Eleanor bile ondan ümidi keser ve başkasıyla evlenmek üzere sözlenir. Düğünün hemen öncesinde Sean çıkagelir… Lakin kaybolduğu senelerda yaşadıkları onu değiştirmiş ve artık Sean bambaşka biri olmuştur.

Kaçak Gelin Seri 6 pdf indir

 

Aşka Yelken Açanlar seri 7

Bir korsanın kızı olarak büyüyen Amanda Carre görgü kaidelerindan habersizdir. Babası idam edildiğinde onu öfkeli bir kalabalığın elinden kurtaran Cliff de Warenne’den önce kimseden yardım görmemiştir. Başından geçenlerden sonra İngiltere’ye gitmeli ve hiç tanımadığı annesini bulmalıdır, refakatçisiyse çapkınlığıyla ünlü bir korsan avcısıdır.

Aşka Yelken Açanlar seri 7 pdf indir

 

Kusursuz Gelin Seri 8

Çocukluğunda yaşadığı travmatik olay Leydi Blanche Harrington`ı aşk dâhil tüm duygulardan arındırmıştır. Şartlar evlenmesini gerektirdiğinde Blanche başına üşüşen taliplerden hiçbirini seçmek istemez çünkü evliliğe bi hayli uygun bir adaydan hâlâ ses çıkmamıştır.

Kusursuz Gelin Seri 8 pdf indir

 

Tehlikeli Aşk Seri 9

Küçük yaşta Roman köklerinden koparılıp varlıklı ve kuvvetli bir asilzade olarak yetişen Vikont Emilian St Xavier, içindeki Çingene’yi bastırmakta ve ile ilgiliki söylentilerı umursamamaktadır. Lakin Romanlar, annesinin İngilizler aracılığıyla öldürüldüğü haberiyle kasabaya gelince Emilian’ın dünyası yerle bir olur.

Tehlikeli Aşk Seri 9 pdf indir

 

İmkansız Aşk Seri 10

Çapkınlığı ve kalpsizliğiyle ünlü Clarewood Dükü’yle tanıştığında eski hayalleri ve tutkuları uyansa da Alexandra, Dük’ün enteresan teklifini kabul etmez!

Dük ülkenin en zengin, en kuvvetli soylusudur ve çocukken kötü giden bir evliliğin korkunç yüzüne tanık olduğu için evlenmemeye yemin etmiştir. Lakin Alexandra, hem onu hiçbir kadının yapamadığı biçimde etkilemekte hem de reddetmektedir!

İmkansız Aşk Seri 10 pdf indir

 

Yemin (deWarenne Dynasty Serisi 11)

Alexi de Warenne’in Çin’den İngiltere’ye rekor sürede yaptığı gemi yolculuğunun sonrasında hissettiği zafer duygusu hızlı bir şekilde kaybolur. Çünkü Alexi’nin denizde geçirdiği zaman yüzünden onu cezalandırmak isteyen, büyüleyici güzelliğe sahip çocukluk arkadaşı Elysse O’Neill, Alexi şerefine tertip edilen partide genç adamın dümencisiyle flört eder. Lakin Alexi, Elysse’i adamın kollarından kurtulmaya çalışırken görünce ortalık karışır.

Yemin (deWarenne Dynasty Serisi 11) pdf indir

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button