Çocuk Kitapları

Boncuklu Günler Aysel Korkut Pdf indir

Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı 110 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Kasım 2017 nolu ISBN numarasına sahip Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar kitabının yazarı Aysel KorkutBoncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Küçücük bir sepetten, minimini bir köpek ve dünya kadar büyük bir sevgi çıkar. Bu büyük sevginin adını Boncuk koyarlar. Boncuk; okullu, öğretmenli, yakan toplu yaşamın içine hızla dalar ve oyunların, neşelerin, umutların içinde kendisine koskocaman bir yer edinir. Artık, hiçbiri bir diğeri olanne benzemeyen heyecanlı günlerin adı bile onunla anılmaktadır: Boncuklu Günler. Boncuklu Günler’de Ekrem Öğretmen’i, Seyhan’ı, Yasemin’i tanırız. Hayal Hakan’ı, Neşe’yi ve Gül Kızlar’ı… Ve bir de şekerlerin şekeri Boncuk’u tabii… Bu kitap, gerçek yaşam öykülerinden hoşlananlarla yaşamın içinde bilinmez bir yerlere doludizgin koşmak isteyenler içindir.

Etiketler: Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar Pdf oku , Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar Pdf kitap indir, Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar pdf oku ücretsiz, Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar kitap indir ücretsiz, Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar pdf indir yandex, Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar pdf oku özet, Boncuklu Günler Aysel Korkut Altın Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button