Edebiyat Kitapları

Bodyguard (Gamble Brothers Serisi 3) – Jennifer L. Armentrout PDF indir

Bodyguard (Gamble Brothers Serisi 3) – Jennifer L. Armentrout, pdf kitap bölümümüzde 2016 senesinde kaleme alınan Bodyguard (Gamble Brothers Serisi 3) – Jennifer L. Armentrout kitabını sizlerle paylaştık. Bodyguard (Gamble Brothers Serisi 3) – Jennifer L. Armentrout kitabının detayları..

Bodyguard (Gamble Brothers Serisi 3) – Jennifer L. Armentrout – Özeti

Bodyguard (Gamble Brothers Serisi 3) – Jennifer L. Armentrout

Bodyguard (Gamble Brothers Serisi 3) – Jennifer L. Armentrout

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2016
Eklenme: Temmuz 15th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 148
Yazar: Jennifer L. Armentrout
375

Bodyguard (Gamble Brothers Serisi 3), Gamble Kardeşler serisi sürdürmekte! Onu kendisi hariç herkesten koruyabilirdi. Büyük bir tehlike, Alana Gore’un peşinde. İşinden ödün vermeyen, başarılı bir halkla ilişkiler uzmanı olarak, seneler içinde kaçınılmaz biçimde birkaç düşman edindi ama bu seferki çok değişik…

Alana da nereden geleceği belli olmayan bir tehlikeye karşı alınacak ilk önlemi alıp kendisine bir bodyguard tuttu. Ama ne bodyguard! İşinin ehli olmasının bunun yanında hem olağanüstü seksi hem de pek çapkın!

Alana kadar Chandler Gamble da tam bir profesyonel ve “yatmak istediği kimseyi korumamak” gibi kesin bir kuralı var. Ama Alana karşısında mesleği ile git gide şiddetlenen cinsel içgüdüsü içinde bir yerde azap çekiyor.

Bunun yanı sıra, Alana’nın onun yardımına gerçekten ihtiyaç duyduğunun da farkında. Alana korunmaya, Chandler tatmin olmaya muhtaç ve çizgi aşıldığında kıyamet kopacak! Tüm bu gerilimin ortasında sizi, nefes nefese bir Bodyguard hikâyesiyle baş başa bırakıyoruz…

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button