Edebiyat Kitapları

Bizimle Başladı Bizimle Bitti Pdf indir

Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051739939 sayfadan oluşan Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Colleen Hoover tarafından kaleme alınan Bizimle Başladı Bizimle Bitti isimli kitap It End With Us dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitabını 16.08.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf oku indir.

Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf indir

“GELECEKTE BİR MUCİZE OLUR DA KENDİNİ YENİDEN ÂŞIK OLACAK DURUMDA BULURSAN, BANA ÂŞIK OL.”
 
Ailesinden ona miras kalan öğrenilmiş çaresizliğe başkaldıran
Lily’nin tüm acılara rağmen yeniden doğuşunun ümit ve sevgi dolu hikâyesi…
 
İçine dünyaya geldikları aileyi seçememenin yarattığı acının üstesinden birlikte gelmeye çalışan Lily ile Atlas’ın yaşamları boyuncaki ve hayallerindeki dönüşüm hayranlık uyandırıyor. İlginç tesadüflerle bezeli bu romanı okurken kendinizden bir parça bulacaksınız.
 
Bizimle Başladı Bizimle Bitti, asla vazgeçmeyen ve “yüzmeye devam etmek” isteyenlerin kitabı; başkaldırının ve empatinin yazıya dökülmüş hâli…
 
“Colleen Hoover, cesaretle, umutla ve gözyaşlarıyla inşa ettiğimiz aşkın kırılganlığını hatırlatıyor bize. Kalbi çarpan herkes bu kitabı okumalı.”
– Kami Garcia, The New York Times çoksatan yazarı
 
“Gerçekten olağanüstü, çok bir hayli etkili ve tesirini her zaman hissedeceğiniz bir hikâye. Nesilden nesile, elden ele aktarılacak bir kitap.”
– USA Today
 
“Colleen Hoover’ın en cesur ve cüretkâr romanı. Sizi hemen içine çekecek bir hikâye.”
– New York Daily News
 

Bizimle Başladı Bizimle Bitti kitap özeti

Bizimle Başladı Bizimle Bitti pdf oku

Bizimle Başladı Bizimle Bitti Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button