Edebiyat Kitapları

Biraz Uyusam Düzelirim Pdf indir

Biraz Uyusam Düzelirim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 216 sayfadan oluşan Biraz Uyusam Düzelirim kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Doruk Kirezci tarafından kaleme alınan Biraz Uyusam Düzelirim isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Biraz Uyusam Düzelirim kitabını 9786052006337 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku indir.

Biraz Uyusam Düzelirim pdf indir

“Ben anne ve babamı yalnızca fotoğraflardan bilirdim. Fotoğraflar iki boyutlu, anne kokmayan, baba diye sarılamayacağınız göz alıcı kâğıtlardır. Sizi hiçbir zaman anlamazlar. Sadece donuk bir dünya çapından yüzünüze bakarlar. Fotoğraflar çoğu zaman dikdörtgendir. Neden bilir misiniz? Onlara bakarken köşeleri kalbinize batsın diye. Bir yerlerinizi kesip kanatsınlar diye.”
 
Postacı amcası Refik tarafından büyütülen Bilge, amcasının ölümü üzerine kendi ayakları üzerinde durmaya çalışır ve bir eczane açar. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen başarılı da olur. Lakin “zirve” denebilecek noktayı gördükten sonra ruhunu kuşatan kumar bağımlılığına yenik düşer ve doğal bir afet sebebiyle de ekonomik anlamda dibe vurur. Durumu düzeltmek için başvurduğu tefeci de çare olmayınca, kendini hiç ummadığı bir yerde bulur.
 
Biraz Uyusam Düzelirim, bir yok oluş romanı.

Biraz Uyusam Düzelirim kitap özeti

Biraz Uyusam Düzelirim pdf oku

Biraz Uyusam Düzelirim Pdf indir

 

Related Articles

Back to top button