Bilim Kurgu Kitapları

Bir Milyon Evren – Claudia Gray PDF indir

Bir Milyon Evren – Claudia Gray, pdf kitap bölümümüzde 2018 senesinde kaleme alınan Bir Milyon Evren – Claudia Gray kitabını sizlerle paylaştık. Bir Milyon Evren – Claudia Gray kitabının detayları..

Bir Milyon Evren – Claudia Gray – Özeti

Bir Milyon Evren – Claudia Gray

Bir Milyon Evren – Claudia Gray

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2018
Eklenme: Haziran 26th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 215
Yazar: Claudia Gray
347

Bir Milyon Evren, Şarkılar ve filmler âşık bulunacağınız insanla tanıştığınız anda dünyanın durduğunu, bulutların dağıldığını ve kalbinizin şarkılar söylemeye başladığını anlatır. Oysa gerçek biraz daha çetrefillidir. İşin aslı, her zaman yeni insanlarla tanışırız ama bizim için tam anlamıyla ne anlam ifade edeceklerini hiçbir zaman bilemeyiz. Kimi unutacağımızı ve kime sonsuza dek ihtiyaç duyacağımızı asla kestiremeyiz.

 

MARGUERITE CANE annesiyle babasının icat ettiği ve farklı evrenlere gitmeyi sağlayan Ateşkuşu’nu kullandığı günden bu yana tüm evrenleri ilgilendiren bir komplonun ortasına düşmüştür. Artık Triad isimli şirketin, en büyük silahını tercih ederek yüzlerce evreni yok etmeyi planladığını bilmektedir. Bu silah, Marguerite’in başka bir evrendeki kötü niyetli ve hep bir adım önde olan versiyonudur.

 

Erkek arkadaşı Paul, hep Marguerite’in yanında olsa da Triad’ın son saldırısının sonrasında değişmiştir ve bir daha asla aynı kişi olamayacaktır. Marguerite tek başına Triad’ı durdurmalı ve çoklu evrenlerin yıkılmasına engel olmalıdır. Marguerite’ler savaşacaktır… ve yalnızca biri kazanabilir.

 

Bin Parça Sen’le başlayan ve nefes kesen serinin son kitabında kader ve aileler sorgulanacak, sevgililer bulunacak ve kaybedilecek, çoklu evren sonsuza kadar değişecek.

 

“Bu eşsiz bilimkurgu macera ve sürprizlerle dolu.” ALA Booklist

 

“Yerinizde duramayacağınız kadar heyecan verici bu romanın son sayfasına kadar neler bulunacağına dair tahmin yürüteceksiniz.” Jennifer L. Armentrout

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button