Edebiyat Kitapları

Bir Gün – David Nicholls PDF indir

Bir Gün – David Nicholls, pdf kitap bölümümüzde 2020 senesinde kaleme alınan Bir Gün – David Nicholls kitabını sizlerle paylaştık. Bir Gün – David Nicholls kitabının detayları..

Bir Gün – David Nicholls – Özeti

Bir Gün – David Nicholls

Bir Gün – David Nicholls

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2020
Eklenme: Ağustos 23rd, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 515
Yazar: David Nicholls
73

Bir Gün David Nicholls , Dexter ve Emma 1988 senesinde tanıştıklarında ilk günden birbirlerinden etkilenmişlerdi. Öğrencilik hayatlarının sonuna gelmişken önlerinde onları bekleyen binlerce olasılık kendine güvenen Dexter’ı heyecanlandırırken zeki ama çekingen Emma’yı belirsizliğe boğuyordu.

Bu iki zıt kişiliğin karşılaşmasından yirmi yıla yayılan bir sevgi dünyaya gelecektı. Ve zaman içinde, duyguları değiştikçe yaşamın zorlukları ve aşkın doğasıyla da yüzleşmeleri gerekecekti.

David Nicholls yirmi yıla yayılan bir ilişkiyi tek ve özel bir gün üzerinden anlatıyor. Bir Gün komedisinden ödün vermezken sevginin farklı farklı şekillerde insana nasıl dokunduğunu da gözler önüne çıkarıyor.

Bir günde tüm yaşamın değişebilir!

Peki farkına varabilir misin?

Kitap Hakkında Yorumlar

“Nicholls ustalıklı bir dile ve duygulara dair müthiş bir empatiye sahip. Karakterleri kesinlikle inandırıcı. Bir Gün modern klasiklerden biri olmaya aday.”Daily Mirror

Nicholls’ın nükteli dili öyle bir şeffaflığa sahip ki insanın aklına Nick Hornby’yi getiriyor: Okumaya sürdükçe öykünün içinde eriyor ve arkasındaki sıkı çalışmanın farkına bile varmıyorsunuz”The Times

İnsan yaşamında sevinci, hüznü, mutluluğu, acıyı, umudu, umursamazlığı, başarıyı, başarısızlığı, aşkı, sevgiyi ve bunlar gibi birden çok olumlu ve olumsuz duyguyu yaşar.

‘Bir Gün’ aşk değil, ömür hikayesi.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button