Çocuk Kitapları

Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Pdf indir

Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mavi Çatı Yayınları aracılığıyla çıkarılan Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları Kitabı 72 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2.Hamur Kağıt baskı ile çıkan Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Mart 2019 nolu ISBN numarasına sahip Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları kitabının yazarı Jules VerneBir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları Kitabı Pdf indir

Fransız bir gazeteci olan Cladius Bombarnac, çeşitli ülkeleri gezip orada gördüğü enteresan şeyleri ve enteresan insanlarla yaptığı röportajları çalıştığı gazeteye gönderen gezici bir muhabirdir. Şimdiki görevi ise Tiflis’ten Pekin’e yolculuk yapıp bu yolculuk sırasında yaşadıklarını, gördüklerini ve yaptığı röportajları okurlarına aktarmaktır.

Büyük Transasya treniyle yola çıkan Bombarnac, hiçbir olay olmadığından yakınıp tam ümidini kesmişken kendini öyle maceralar içinde bulur ki, bir süre sonra kendisi bile kimin kim olduğunu karıştırır ve başına gelmeyen kalmaz.

Etiketler: Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları Pdf oku , Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları Pdf kitap indir, Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları pdf oku ücretsiz, Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları kitap indir ücretsiz, Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları pdf indir yandex, Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları pdf oku özet, Bir Gazetecinin Yolculuk Notları Jules Verne Maviçatı Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button