Edebiyat Kitapları

Bir Bebek Daha – Büşra Doğa Yıldız PDF indir

Bir Bebek Daha – Büşra Doğa Yıldız, pdf kitap bölümümüzde 2015 senesinde kaleme alınan Bir Bebek Daha – Büşra Doğa Yıldız kitabını sizlerle paylaştık. Bir Bebek Daha – Büşra Doğa Yıldız kitabının detayları..

Bir Bebek Daha – Büşra Doğa Yıldız – Özeti

Bir Bebek Daha  –  Büşra Doğa Yıldız

Bir Bebek Daha – Büşra Doğa Yıldız

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2015
Eklenme: Mayıs 25th, 2021
Dil: Türkiye
Sayfa: 490
Yazar: Büşra Doğa Yıldız
700

Wattpad’de 5. Sirada haftalarca kaldi. Dört milyon kişi tarafindan okundu. Karnınızdaki bebeği sizden almak isteseler ne yapardınız? Mutsuzluktan ölen bir kadının kızı olsanız, mutluluğa inanır mıydınız?

Hüma; evlenme düşüncesine karşı, fakat anne olma isteğiyle yanıp tutuşan genç bir kadındır. Tek çaresi sperm bankasına başvurarak hamile kalmaktır. Ne var ki aniden yaşanan biyolojik baba bütün planlarını altüst eder. Kartal ve Hüma’nın halen cenin olan bir bebek uğruna yaşadıklarını bir solukta okuyacaksınız. “Uçmayı birlikte öğrenen kuşlar için gökyüzünün sınırı yoktur.

Romantik bir olay örgüsü var yurt dışında olup evlenmekten korkup ama hüma yalnızlık istiyor bir o kadar da istemiyor gibi kararsızdır nedeni çocukluğunda yaşadıklarıdır .

Kendinden bir parça istiyor ama bunun için evlenmek ve bir erkek gerekli olduğunu biliyordu ama sevgisiz büyüdüğü için erkeklere güvenmiyordu .

Büyük bir şirkette tüp bebek yaptırmaya karar vermişti uygun döl bulununca ama biyolojik babanın haberi olmuştu döller karışmıştı kartal bu karışıklığı öğrenince adamlarını hüma ya gönderip o bebeği aldırması için ona ikaz göndermişti ama hüma avukat olarak onlara pabucu bırakmadı ne olursa olsun bebeğini doğuracaktı birden çok şeyi atlattı sonra Türkiye dönmek zorunda kaldı Yüksek lisans bitirdi esra arkadaşıyla Türkiye’ye döndü .

Küçükken babası annesini terk edince annesi intihar eden Hüma çocuk esirgeme kurumunda büyür. Sonra üniversite de hukuk kazanır. Daha sonra yüksek lisans için Amerika’ya gider. Burada sperm bankası yolu ile çocuk sahibi olmak isterken yapılan bir karışıklık sonucu kendini bambaşka yolda bulur. Bu yolda Kartal ile tanışır. Bakalım bu ikili neler yaşamış.

Bir önceki yazımız olan Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 – Marie Lu başlıklı kitabımızda Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2, Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap indir ve Wildcard-Joker Oyuncusunun Hikayesi Seri 2 ekitap oku ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button