Bilgisayar Kitapları

Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir

Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla çıkarılan Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı 298 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık kitabı 16.00×23.50 cm‘dir. Aralık 2019 nolu ISBN numarasına sahip Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık kitabının yazarı H. Ferhan OdabaşıBilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık PDF indirebilirsiniz. 

Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık Kitabı Pdf indir

Bilgisayar teknolojilerinin gücünün ve hızının artmasına paralel olarak bu teknolojilerin toplumsal alanda yayılımı giderek hızlanmıştır. Artık cebimizde taşıdığımız ufak bilgisayarlar aracılığıyla her türlü işlemi istediğimiz yerden rahatlıkla yapabilmekteyiz. Bu nedenle bilgisayar, şimdilerde profesyonel bir alanın dışına çıkarak herkesin günlük kullandığı bir araç hâline gelmiştir. Başlangıçta, bilgisayar bölgesindeki profesyonellerin mesleki yaşamlarına ilişkin etik konuları ele alan bilgisayar etiği kavramı da yaşanan toplumsal dönüşümle birlikte artık bilişim toplumundaki tüm bireylerin sorumluluk alanına girmiştir. Her ne kadar bilişim bölgesindeki konular yasal olarak tanımlansa da bilişim teknolojileri kullanımının getirdiği etik sorumlulukların içselleştirilmesi gerekmektedir.

Etiketler: Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık Pdf oku , Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık Pdf kitap indir, Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku ücretsiz, Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık kitap indir ücretsiz, Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık pdf indir yandex, Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık pdf oku özet, Bilişim Etiği ve Güvenliği H. Ferhan Odabaşı Nobel Akademik Yayıncılık kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button