Çizgi Roman Kitapları

Bilim Çocuk 2017 Aylık – Bilim Çocuk Dergisi (Dergi) PDF indir

Bilim Çocuk 2017 Aylık – Bilim Çocuk Dergisi (Dergi), pdf kitap bölümümüzde 2017 senesinde kaleme alınan Bilim Çocuk 2017 Aylık – Bilim Çocuk Dergisi (Dergi) kitabını sizlerle paylaştık. Bilim Çocuk 2017 Aylık – Bilim Çocuk Dergisi (Dergi) kitabının detayları..

Bilim Çocuk 2017 Aylık – Bilim Çocuk Dergisi (Dergi) – Özeti

Bilim Çocuk 2017 Aylık – Bilim Çocuk Dergisi (Dergi)

Bilim Çocuk 2017 Aylık – Bilim Çocuk Dergisi (Dergi)

Lisans / Fiyat: Ücretsiz
2017
Eklenme: Aralık 11th, 2020
Dil: Türkiye
Yazar: Bilim Çocuk Dergisi (Dergi)
1.034

Ülkemiz ve Dünyada yaşanan korona virüs sebebiyle çocuklarımız istediği gibi parklara çıkıp oynayamıyor. Bizlerde çocuklarımıza biraz eğitim biraz eğlence olsun diyerek 2017 yılı Ağustos dönemine kadar olan “sekiz sayılık” Bilim Çocuk Dergisini pdf olarak paylaşmak istedik.

Derginin 2017 yılı Ocak ayı sayısı konusu; Bu günlerde ülkemizin bir çok yerinde âdeta “buzul çağı”nı yaşıyoruz. Elbette bu mevsimin gereği. Ama geçmişte gezegenimizde buzul çağı adı verilen,binlerce, hatta milyonlarca yıl süren soğuk dönemler olmuş. Bu zamanlarda buzullar yeryüzünün hemen hemen tamamını kaplamış.

“Biz Büyük Buzul Çağı’nda Yaşıyorduk” başlıklı yazımızda son buzul çağından ve bu sürede yaşamış bazı hayvanlardan bahsettik. Bu hayvanların birçoğunun soyu şimdilerde tükenmiş durumda. Tüylü mamut, tüylü gergedan, mağara ayısı, kılıç dişli kaplan bunlardan bazıları.

Şubat 2017 Konusu; Basketbol en bi hayli beğeni alan ve en fazla yapılan sporlar içinde. Bu nedenle bu sporu bu ay dergimizin kapağına taşımaya karar verdik. Dergimizin içinde de basketbolun nasıl meydana geldiği, adının nereden geldiği, nasıl oynandığı ve kaideleri gibi bazı bilgiler verdik. Ayrıca bir basketbol sahasını tanıttık. Yine bu spordan yola çıkarak bir etkinlik bir de oyun bir araya getirdik.

Derginin bu sayısındaki kapağında gördüğünüz hayvan bir çamur zıpzıpı. Bu hayvan bir balık, ama hem karada hem de suda yaşayabiliyor. Hatta yaşamının çoğunu karada

geçiriyor. Karada yüzgeçlerini tercih ederek arada bir de zıplayarak ilerleyebiliyor. Dergimizde bu enteresan balığı tanıtan bir yazımız ve bunun bunun yanında yine onunla alakalı bir oyunumuz var.

Bilim Çocuk Dergisi 2017 01 pdf indir

 

Bilim Çocuk Dergisi 2017 02 pdf indir

 

Bilim Çocuk Dergisi 2017 03 pdf indir

 

Bilim Çocuk Dergisi 2017 04 pdf indir

 

Bilim Çocuk Dergisi 2017 05 pdf indir

 

Bilim Çocuk Dergisi 2017 06 pdf indir

 

Bilim Çocuk Dergisi 2017 07 pdf indir

 

Bilim Çocuk Dergisi 2017 08 pdf indir

 

 

Bir önceki yazımız olan Yoksulluk ve Kadın – Duygu Alptekin başlıklı kitabımızda Yoksulluk ve Kadın ekitap indir, Yoksulluk ve Kadın ekitap oku ve Yoksulluk ve Kadın pdf indir ile ilgili bilgiler verilmektedir.

 

Related Articles

Back to top button