Bilgisayar Kitapları

Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydoğdu Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir

Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pegem A Yayıncılık Akademik Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı 272 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabı 16.00×24.00 cm‘dir. Eylül 2017 nolu ISBN numarasına sahip Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitabının yazarı Şeyhmus Aydünyaya geldiBilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Kitabı Pdf indir

Kitapta geçmişten günümüze bilgisayarların gelişimi, bilgisayar donanım ve yazılım kavramları, bilgisayar ağları, işletim sistemleri, İnternet, kelime işlemci programı, sunu hazırlama programı, hesap tablosu programı, veri tabanı programı ve Web teknolojilerini içeren 9 bölüm bulunmaktadır. Kitap; ilk, orta ve yükseköğretim programlarında bilişim teknolojilerinin öğretilmesi, materyal geliştirme, sunum hazırlama, araştırma yapma ve yazma gibi bir çok öğretim etkinliğinde bilişim teknolojilerinin kullanımına ilişkin bilgiler içermektedir. Bu kitap, “Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı” dersini alan öğrenciler, bilişim teknolojileri öğretmenleri ve bu alana ilgi duyan tüm bireyler için güncel ve yararlı bir kaynak olacaktır.

Etiketler: Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf oku , Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar Pdf kitap indir, Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku ücretsiz, Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap indir ücretsiz, Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf indir yandex, Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar pdf oku özet, Bilgisayara Giriş Şeyhmus Aydünyaya geldi Pegem Akademi Yayıncılık Akademik Kitaplar kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button