Akademik Kitaplar

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları Pdf indir

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cinius Yayınları aracılığıyla çıkarılan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları Kitabı 205 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları kitabı 13.00×19.50 cm‘dir. Aralık 2019 nolu ISBN numarasına sahip Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları kitabının yazarı Özgüven SaymazBilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları Kitabı Pdf indir

Teknolojideki değişim ve dönüşüm, bilgiyi ve bilgiye dayalı iş gerçekleştirme modellerini öne çıkarmaktadır. Milyarlarca cihaz ve sistem gelişen teknoloji aracılığıyla birbirleriyle etkileşim içinde büyük bir iş ekosistemi oluşturmaktadırlar. Nesnelerin interneti, otonom araçlar, büyük veri, yapay zeka ve bilişim teknolojilerindeki gelişmelerin enerjisini sağlayan temel kaynak veri ve bilgidir. Veri ve bilgi hem bu gelişmelere neden olmakta hem de bu gelişmelerin sonucu olarak üretimi sağlanmaktadır. Günümüzde ve gelecekte gücün ve güçsüzlüğün, başarı ve başarısızlığın, iyiliğin ve kötülüğün, gelişmenin ve geri kalmışlığın en temel belirleyicisi veri ve bilginin edinimi, kullanımı ve değere dönüştürülmesi olacaktır.

Hem kamu hem de özel işletmeler yönünden bilginin oluşturulması ne kadar mühim ise, oluşturulan bilgilerin güvenli bir biçimde saklanması, gizliliğinin bütünlüğün ve ulaşabilirliğin sağlanması da en az onun kadar mühim bir konudur. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardı, kurumsal bilgi güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak geliştirilen en kapsamlı standartlardan biridir.
Bu kitap ile, ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemini kurmak, işletmek, geliştirmek ve denetlemek isteyen bireylere ve firmalara ne yapmaları gerektiği hususunda yönlendirici kısa ve özet bilgiler verilmesi amaçlanmıştır.

Etiketler: Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları Pdf oku , Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları Pdf kitap indir, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları pdf oku ücretsiz, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları kitap indir ücretsiz, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları pdf indir yandex, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları pdf oku özet, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Kurulum İşletim ve Denetim Özgüven Saymaz Cinius Yayınları kitap özeti. 

 

Related Articles

Back to top button