Pdf Kitap

Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları Pdf indir

Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786254102745 sayfadan oluşan Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Dr. Daniel G. Amen tarafından kaleme alınan Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları isimli kitap Change Your Brain dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları kitabını 22.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları pdf oku indir.

Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları pdf indir

Değişsin:
Başarılı Öğrencilerin Sırları
 
Belleği Güçlendirmek, Odaklanmayı Artırmak ve Daha Hızlı Çalışmakiçin Bilime Dayalı Stratejiler
 
Çoksatan Beyninizi Değiştirin Hayatınız Değişsin kitabının yazarı, ünlü nörolog Dr. Daniel G. Amen’den beyninizi optimize etmenizi, alışkanlıklarınızı değiştirmenizi ve daha başarılı bir öğrenci olmanızı sağlayacak çığır açan bir yaklaşım.
 
Daha iyi notlar almanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Derslerinize, sizden daha iyi notlar alan öğrencilerden daha fazla zaman ayırmanıza rağmen yine de aynı sonuçları alamıyor musunuz? Uzun bir aranın ardından yeniden okula dönüyor ve daha kısa bir sürede daha fazlasını yapmak için detaylarınızi tazelemeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz?
Eğitimde her geçen gün git gide artan rekabet ve teknolojinin dikkat dağıtıcı etkisi sebebiyle günümüz öğrencileri akademik başarıya giden yolda âdeta bir mayın tarlası ile yüz yüze. Akademik başarı yalnızca zekâya yahut daha fazla çalışmaya bağlı değildir; hedefe ulaşmak için iyi alışkanlıklar, pratik araçlar ve sağlıklı bir beyin de gerekir.
Dr. Amen bu kitapta size akademik hedeflerinize ulaşabilmeniz, daha verimli çalışabilmeniz, daha bi hayli hızlı öğrenebilmeniz ve daha kolay odaklanabilmeniz için hem bir nörolog ve psikiyatrist olarak edindiği tecrübeleri hem de beyin çalışmalarındaki son gelişmeleri aktarmaktadır. Bu pratik kılavuz aracılığıyla benzersiz beyin tipinizi ve öğrenme stilinizi keşfedecek, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulup daha akıllıca çalışma uygulamaları benimseyecek, daha az çalışarak daha çok başarı elde edecek, daha bi hayli hızlı ezberleyip daha uzun süre düşüncenizde tutacak ve öz güveninizi artırarak stresle baş etmeyi öğreneceksiniz.
Sahip olduğunuz potansiyeli en iyi biçimde ortaya koymanızı sağlayacak bilgileri ve araçları sunan Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin başarıyı ıskalayanlar, başarılı olma baskısı altında ezilenler, ortaokuldan üniversiteye tüm öğrenciler ve hatta iş yaşamında da öğrenmeye devam edenler için bulunmaz bir eser. Kendinize ve sevdiklerinize başarının anahtarını armağan edin.
 

Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları kitap özeti

Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları pdf oku

Beyninizi Değiştirin, Notlarınız Değişsin: Başarılı Öğrencilerin Sırları Pdf indir

 

Related Articles

Check Also
Close
Back to top button